logo Gedore
siekierka

GEDORE MAGIC – Narzędzia dla profesjonalistów

Najważniejsze informacje o narzędziach i nowe produkty

Nowa promocja GEDORE MAGIC poszerza szeroką gamę profesjonalnych narzędzi o dużą liczbę produktów klasy premium, potrzebnych w codziennej pracy, a także do zastosowań specjalnych.

Od nowych rozmiarów poręcznych kluczy dynamometrycznych TORCOFIX TF-K i TF-SE po zwrotny wózek narzędziowy 2005 XL 0330 i wszechstronny zestaw bitów 1/4″ FLEX, GEDORE MAGIC oferuje atrakcyjne narzędzia i wiele nowych produktów. Wyprodukowane według naszych wytycznych spełniające najwyższe standardy GEDORE, narzędzia te służą wszystkim użytkownikom profesjonalnym, zarówno w przemyśle, jak i rzemiośle, jako wyjątkowe pomoce i robią to z wydajnością znacznie wykraczającą poza normy. 

GEDORE MAGIC od 01.03.2023 do 31.12.2023 u uczestniczących dealerów specjalistycznych i sklepów internetowych

siekiera

Nowe narzędzia

W GEDORE MAGIC prezentujemy w sumie dziewięć innowacyjnych narzędzi, które są teraz dostępne w asortymencie: od nasadek o profilu C 1/2″ na magnetycznej listwie wtykowej po nowe wózki narzędziowe i zestaw ściągaczy separujących. Przedstawiamy trzy GEDORE innowacje bardziej szczegółowo.

siekiera

Precyzja w nowych rozmiarach: klucz dynamometryczny TORCOFIX

Klucz dynamometryczny jest niezbędnym narzędziem w przemyśle i rzemiośle. Seria kluczy dynamometrycznych TORCOFIX TF-K została niedawno rozszerzona o rozmiary 1-5 Nm, 5-25 Nm i 10-50 Nm.

Regulowany, zwalniający i wytrzymały klucz dynamometryczny rurowy ze zintegrowaną grzechotką i zabierakiem kwadratowym jest klasyfikowany zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-2:2017 typ II klasa A. Jest szczególnie precyzyjny dzięki kalibracji z maksymalnym dopuszczalnym odchyleniem +/- 3 % zamiast wymaganej normy +/- 4 %.

Ponadto przekonuje ergonomicznym uchwytem, ukształtowanym zgodnie z naturalną pozycją chwytu, dzięki czemu jest szczególnie wygodny w trzymaniu. Ponadto wyraźnie rozpoznawalna i wyczuwalna pomoc w centrowaniu i kalibracji dłoni na środku rękojeści ułatwia precyzyjne wykonanie.

Więcej informacji na temat klucza dynamometrycznego, który nadaje się do dokręcania w prawo i w lewo, oraz innych profesjonalnych narzędzi można znaleźć w GEDORE MAGIC.

siekiera

Teraz o 25% więcej miejsca: wózek narzędziowy 2005 XL 0330

Musi być zwrotny, elastyczny i mocny, wózek narzędziowy do codziennego użytku w przemyśle i rzemiośle. Wózek narzędziowy 2005 został opracowany właśnie dla tych profesjonalnych potrzeb – nowy model 2205 XL ma szuflady szersze o 17 cm, a tym samym o 25% więcej miejsca.

Dzięki uchwytowi do jazdy/kierowania, unikalnej konstrukcji osi GEDORE i wysokowydajnym, lekkobieżnym kołom GEDORE, wózek narzędziowy zachowuje swoją łatwość prowadzenia, stabilność kierunkową i zwrotność nawet przy maksymalnym obciążeniu. Całkowity udźwig wynoszący 1000 kg statycznie i 750 kg w ruchu czyni z niego prawdziwie profesjonalny wózek. Szczególnie szerokie szuflady z centralnym zamkiem oraz przegrody wzdłużne i poprzeczne umożliwiają elastyczny załadunek wózka narzędziowego.

Więcej informacji na temat wózka narzędziowego z sześcioma szufladami i innych profesjonalnych narzędzi można znaleźć w nowym GEDORE MAGIC.

siekiera

Elastyczne wkręcanie: Zestaw bitów 1/4" FLEX 1102-038

Praktyczne, kompaktowe i kompleksowe rozwiązanie do niezliczonych zastosowań związanych z wkręcaniem; to zestaw bitów 1/4″ FLEX 1102-038 z nowego GEDORE MAGIC.

38-częściowy zestaw bitów GEDORE FLEX 1102-038, wygodnie przechowywany w modułach piankowych w Mini L-Boxx, doskonale nadaje się do uniwersalnego, profesjonalnego zastosowania. Dzięki dołączonej grzechotce dwukierunkowej 1/4″, śrubokrętowi z uchwytem wielofunkcyjnym i pięciu adapterom można zastosować w szerokim zakresie zastosowań. Dzięki temu zestawowi bitów możliwe jest nawet zastosowanie na różnych wysokościach.

Szczególnie praktyczne: pokrywa Mini L-Boxx służy również jako schowek na drobne części.

Więcej informacji na temat wielofunkcyjnego zestawu bitów 1/4″ FLEX 1102-038 i innych profesjonalnych narzędzi można znaleźć w nowym GEDORE MAGIC.